Υποβολή Αίτησης–Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΕΠΑΛ έτους 2020

Οι υποψήφιοι που επιθυμούν συμμετοχή στις πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, συμπληρώνουν την Αίτηση-Δήλωση και την αποστέλλουν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με e-mail  στο σχολείο, από την 30η Μαρτίου 2020 ως και την 9η Απριλίου του 2020
Η Αίτηση – Δήλωση υποβάλλεται από τον ίδιο τον ενδιαφερόμενο και είναι δεσμευτική για όλους τους υποψήφιους, που θα συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑ.Λ. και η μη υποβολή της σημαίνει αποκλεισμό του υποψηφίου από τις εξετάσεις.
Οδηγίες και έντυπο αίτησης δήλωσης των Ημερήσιων ΕΠΑΛ θα βρείτε και στο σύνδεσμο: https://www.minedu.gov.gr/exetaseis-2/to-thema-exetaseis
Προσοχή !!!!! Κατεβάζετε το έντυπο αίτησης, το συμπληρώνετε και το στέλνετε ηλεκτρονικά στο email του σχολείου:

1epal-moiron@sch.gr

με θέμα: “Αίτηση Πανελλαδικών – Το ονοματεπώνυμό σας – Το Τμήμα σας”.

Οδηγίες για την αίτησηPDF
Έντυπο αίτησηςDOCX

[update 31/3/20]

Προσοχή: Όσοι δεν θέλουν να πάρουν μέρος στις πανελλαδικές εξετάσεις, πρέπει υποχρεωτικά να το δηλώσουν στο: 1epal-moiron@sch.gr, στέλνοντας ένα email με θέμα : ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ και το ονοματεπώνυμό τους.