Ημέρες λειτουργίας ΕΠΑΛ Μοιρών για την υποστήριξη της ηλεκτρονικής υποβολής Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.)

Σας ενημερώνουμε οτι το ΕΠΑΛ Μοιρών θα είναι ανοικτό για την υποστήριξη της ηλεκτρονικής υποβολής Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) 9:00 με 13:00 τις εξής ημέρες:

Πέμπτη 4-7-19

Τρίτη 9-7-2019

Δευτέρα 15-7-2019

Όσοι μαθητές επιθυμούν, μπορούν να προσέλθουν τις συγκεκριμένες ημερομηνίες.

Χρήσιμη ιστοσελίδα για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού

Δείτε ένα πολύ χρήσιμο site που θα σας βοηθήσει στην συμπλήρωση του μηχανογραφικού. Περιέχει συνδέσμους με πληροφορίες για τις σχολές όπως αντικείμενο, μαθήματα, περυσινές βάσεις κλπ.

Μηχανογραφικό 2019

Πρόσκληση στη βράβευση μαθήτριας μας / συμμετοχή μαθητή μας σε έκθεση φωτογραφίας

Την Παρασκευή 21/6 και ώρα 7:30 το απόγευμα θα πραγματοποιηθούν:
1) η βράβευση της μαθήτριας του σχολείου μας Μαρίνας Κουγιού και
2) τα εγκαίνια της έκθεσης φωτογραφίας με τίτλο “Ευρωπαϊκή Ταυτότητα” που διοργανώνει το Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου, στην οποία συμμετέχει με έργο του επίσης, μετά από διάκρισή του και ο μαθητής μας Παναγιώτης Χατζηαργυρός.
Η έκθεση θα γίνει στο χώρο της Ελληνικής Φωτογραφικής Εταιρείας Κρήτης, Δουκός Μποφόρ 20 (1ος όροφος) στο Ηράκλειο.Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Προκήρυξη εισαγωγής σπουδαστών/σπουδαστριών στις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημαϊκού Έτους 2019-20