Αρχείο μηνός Σεπτέμβριος 2016

Επείγον για όλους τους μαθητές: Εγγραφές

Όλοι οι μαθητές του ΕΠΑΛ Μοιρών (παλιοί και νέοι) καλούνται να εγγραφούν στην τάξη που θα φοιτήσουν το τρέχων σχολικό έτος (σχολικό έτος 2016-2017).

Η προθεσμία είναι μέχρι την Παρασκευή (9/9ου/2016).

Τονίζουμε ότι η εγγραφή αφορά όλους τους μαθητές, χωρίς εξαίρεση, τόσο τους νέους μαθητές που έρχονται από άλλο σχολείο όσο και τους παλιούς μαθητές που πέρυσι φοίτησαν στον ΕΠΑΛ Μοιρών.

Εγγραφές επιτυχόντων πανελλαδικών εξετάσεων

Οι επιτυχόντες των πανελλαδικών εξετάσεων θα πρέπει να κάνουν ηλεκτρονική εγγραφή στην σχολή που πέρασαν από 5 μέχρι 12 Σεπτεμβρίου.

Παρακαλούμε το  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ 2016 για περισσότερες λεπτομέρειες.

Επείγον για όλους τους μαθητές: Εγγραφές

Η προθεσμία είναι μέχρι την Παρασκευή (9/9ου/2016).